Home

Tipic Corespondenţă Scrieți dinamo sporting handbal Şoaptă pivot Timpul zilei

Handbaliştii de la Dinamo Bucureşti au câştigat al doilea meci în EHF  European League
Handbaliştii de la Dinamo Bucureşti au câştigat al doilea meci în EHF European League

Handbal masculin: Dinamo, calificata in premiera in optimile Ligii  Campionilor - ZiarMM
Handbal masculin: Dinamo, calificata in premiera in optimile Ligii Campionilor - ZiarMM

Dinamo-Sporting Lisabona 26-24 | Dinamo se califica in optimile Champions  League | Sport.ro
Dinamo-Sporting Lisabona 26-24 | Dinamo se califica in optimile Champions League | Sport.ro

DINAMO - SPORTING 26-27 | "Cainii" au fost in optimile Ligii Campionilor la  pauza, cu 4 goluri avans, dar au facut o repriza a doua de cosmar | Sport.ro
DINAMO - SPORTING 26-27 | "Cainii" au fost in optimile Ligii Campionilor la pauza, cu 4 goluri avans, dar au facut o repriza a doua de cosmar | Sport.ro

Meciul Sporting Lisabona - Dinamo București din European Handball League a  fost amânat!
Meciul Sporting Lisabona - Dinamo București din European Handball League a fost amânat!

Dinamo scrie istorie la handbal! „Alb-roșii”, în „optimile” Ligii  Campionilor - Evenimentul Zilei
Dinamo scrie istorie la handbal! „Alb-roșii”, în „optimile” Ligii Campionilor - Evenimentul Zilei

HANDBAL Deplasare gratuită pentru dinamoviști la Constanța - Doar Dinamo

Sporting Lisabona - Dinamo București, un meci uriaș pentru handbalul  masculin din România. Cum au prefațat cele
Sporting Lisabona - Dinamo București, un meci uriaș pentru handbalul masculin din România. Cum au prefațat cele

DINAMO - SPORTING 26-24 // Antrenorul Ștefan Constantin, la picioarele  jucătorilor: „Saeid a fost imperial!” + meciul cu PSG nu se va juca în Sala  Dinamo!
DINAMO - SPORTING 26-24 // Antrenorul Ștefan Constantin, la picioarele jucătorilor: „Saeid a fost imperial!” + meciul cu PSG nu se va juca în Sala Dinamo!

Dinamo A învins La Lisabona Pe Sporting, 26-25 în Turul Barajului Pentru  Calificarea în Optimile Ligii Campionilor La Handbal Masculin | Libertatea
Dinamo A învins La Lisabona Pe Sporting, 26-25 în Turul Barajului Pentru Calificarea în Optimile Ligii Campionilor La Handbal Masculin | Libertatea

DINAMO - SPORTING 26-24 // VIDEO + FOTO Momente impresionante în Sala Dinamo!  Handbaliștii au celebrat calificarea alături de galerie, într-o atmosferă  irespirabilă
DINAMO - SPORTING 26-24 // VIDEO + FOTO Momente impresionante în Sala Dinamo! Handbaliștii au celebrat calificarea alături de galerie, într-o atmosferă irespirabilă

Handbal: Dinamo București, victorie în primul meci din Liga Campionilor :  Europa FM
Handbal: Dinamo București, victorie în primul meci din Liga Campionilor : Europa FM

C S Dinamo București X Sporting CP handball Full Game Highlights champions  league - YouTube
C S Dinamo București X Sporting CP handball Full Game Highlights champions league - YouTube

Video | Dinamo, aproape de Liga Campionilor! Victorie fabuloasă a  ”câinilor” în deplasarea de la Lisabona
Video | Dinamo, aproape de Liga Campionilor! Victorie fabuloasă a ”câinilor” în deplasarea de la Lisabona

Campioana la handbal masculin din 2022 va avea... | News.ro

Meci pentru istorie! Dinamo poate fi prima echipă din România care ajunge  în „optimile” Ligii Campionilor la handbal masculin
Meci pentru istorie! Dinamo poate fi prima echipă din România care ajunge în „optimile” Ligii Campionilor la handbal masculin

Handbal masculin: Dinamo Bucureşti - Veszprem HC, scor 31-31, în Liga  Campionilor
Handbal masculin: Dinamo Bucureşti - Veszprem HC, scor 31-31, în Liga Campionilor

Echipa masculină de handbal Dinamo București a ajuns sacul de box

Dinamo câștigă duelul cu Sporting, însă ratează calificarea la “masa verde”

Handbal masculin: Dinamo, calificată în optimile Ligii Campionilor. Ghinion  pentru români, în returul cu PSG - Playtech Știri
Handbal masculin: Dinamo, calificată în optimile Ligii Campionilor. Ghinion pentru români, în returul cu PSG - Playtech Știri

Dinamo, vechea și noua campioană din „Liga Zimbrilor”

Video | Dan Savenco, după ce Dinamo a fost răpusă de Sporting. "Din păcate,  am făcut-o rușinos. Trebuie să învățăm din greșeli"
Video | Dan Savenco, după ce Dinamo a fost răpusă de Sporting. "Din păcate, am făcut-o rușinos. Trebuie să învățăm din greșeli"

Liga Campionilor (handbal m): Dinamo Bucureşti a ratat calificarea în  optimile de finală, după ce a condus cu 4 goluri la pauză (26-27 vs Sporting)  - HotNews.ro
Liga Campionilor (handbal m): Dinamo Bucureşti a ratat calificarea în optimile de finală, după ce a condus cu 4 goluri la pauză (26-27 vs Sporting) - HotNews.ro

DINAMO - SPORTING 26-24 // Saeid Heidarirad, eroul lui Dinamo: „Suntem ca o  familie, ne iubim! Vom încerca să câștigăm și cu PSG”
DINAMO - SPORTING 26-24 // Saeid Heidarirad, eroul lui Dinamo: „Suntem ca o familie, ne iubim! Vom încerca să câștigăm și cu PSG”